Rīgas Centrālcietums
Jēkabpils cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Iļģuciema cietums
Jelgavas cietums
Rīgas Centrālcietums
Daugavgrīvas cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Valmieras cietums
Liepājas cietums

Ieslodzījuma vietu pārvaldē godina amatpersonas un darbiniekus

2020. gada 8. jūlijā norisinājās Tieslietu ministrijas Ieslodzījuma vietu pārvaldes svinīgā sanāksme par godu Latvijas penitenciārās sistēmas 101. gadadienai. Svinīgajā sanāksmē tika pasniegti apbalvojumi amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm un darbiniekiem. 

LIDA aicina piedalīties triatlona izaicinājumā

Kustība – tā ir dzīvība, veselība, dzīvesprieks.

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA)  aicina visus Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādēs un Ieslodzījuma vietu pārvaldē nodarbinātos (gan amatpersonas, gan darbiniekus), un, protams, arī tos LIDA biedrus, kuri strādā citās iestādēs, pieņemt 3 mēnešu aktivitāšu izaicinājumus, ko esam nosaukuši par „LIDA triatlonu”.

Lasīt tālāk: LIDA aicina piedalīties triatlona izaicinājumā

Valdība atbalsta jaunā Liepājas cietuma būvniecības uzsākšanu 2021. gadā

Ceturtdien, 4. jūnijā, Ministru kabinets atbalstīja Tieslietu ministrijas (TM) rosinājumu pārskatīt jaunā Liepājas cietuma būvniecības uzsākšanas termiņu, to pārceļot vienu gadu agrāk nekā bija plānots - uzsākot cietuma būvniecību jau 2021. gadā. TM ieskatā šo iniciatīvu COVID - 19 kontekstā šobrīd pamato vairāki tieslietu nozarei un valsts ekonomikai kopumā svarīgi faktori ar mērķi aktivizēt ekonomiskos procesus, ātrāk īstenojot ieslodzījuma vietu un sodu izpildes reformu, tādējādi samazinot atkārtotu nozieguma izdarīšanas rādītājus un līdz ar to arī samazinot tiesībsargājošo struktūru noslodzi un izmaksas noziegumu izmeklēšanai un ieslodzīto konvojēšanai. Turklāt projekta īstenošana neradīs nekādas papildu izmaksas valsts budžetam ne šogad, ne nākamgad.

Lasīt tālāk: Valdība atbalsta jaunā Liepājas cietuma būvniecības uzsākšanu 2021. gadā