Iļģuciema cietums
Rīgas Centrālcietums
Rīgas Centrālcietums
Liepājas cietums
Valmieras cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Jelgavas cietums
Jēkabpils cietums
Daugavgrīvas cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)

Ziemassvētku gaidīšanas laikā gribas pieminēt un pateikt paldies tiem cilvēkiem, kuri ar savu labo gribu ik gadu izrādījuši rūpes par notiesātajām sievietēm Iļģuciema cietumā, tādējādi atbalstot šī cietuma resocializācijas darbu.

21.decembrī cietuma kluba Atvēršanas svētkos notiesātās un cietuma vadība teiks paldies ilggadējiem integrācijas projektu finansiālajiem atbalstītājiem - Rīgas domei, kuras pārstāvji ir  uzaicināti uz svētkiem. Svētku koncertu kā ziedojumu sniegs dziedātājas Lienes Šomases bērnu - jauniešu studija un Valda Škutāna deju skolas audzēkņi.

Pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, arī uz šiem Ziemassvētkiem iedalīti līdzekļi vairākām projekta aktivitātēm, ko organizē biedrība „Iļģuciema sievietes”. 20.novembrī  30 notiesātās, kurām visvairāk nepieciešama psiholoģiska palīdzība un uzmundrinājums šajā gada nogalē, varēja piedalīties “Retrofoto SIA Rīga” ( mākslinieki Inese un Edvīns Cibuļski) fotosesijā. Mākslas terapijas - dekupāžas nodarbībās 24 notiesātās gatavo Ziemassvētku dāvanas, kas kārtējo reizi tiks nodotas labdarības pasākumiem fondam “Ziedot.lv”, kura pārstāvji tās saņems šajos svētkos, kā arī cietuma prezentācijas pasākumiem, viesiem  un labdariem.

25.decembrī arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs apmeklēs notiesātās un celebrēs Svēto Misi jaunatklātajā cietuma klubā. Pateicoties Rīgas domes piešķirtajiem līdzekļiem, Mātes un bērnu nodaļas mazuļi saņems Ziemassvētku dāvanas, savukārt visas Dievkalpojuma apmeklētājas saldumu dāvanas.

Jau no septembra 20 apcietinātās un notiesātās sievietes čakli ada zeķes Bērnu klīniskās universitātes un Paula Stradiņa klīniskās universitātes Dzemdību nodaļas mazuļiem, bezpajumtniekiem un trūcīgajām ģimenēm, kā viesiem un labdariem.

Projekta vadītāja un Iļģuciema cietuma brīvprātīgā kalpotāja Daina Strelēvica īpašu paldies saka vilnas dzijas ziedotājiem, SIA „Limbažu Tīne”, direktoram Jānim Krasovskim par atsaucību, kurš pats personīgi atveda 20 kg dzijas Ziemassvētku labdarības adīšanas darbiem.

“Paldies visiem daudzajiem labo darbu darītājiem, kas satikušies šajā Ziemassvētku laikā, lai atvēlētu savu sirds siltumu viens otram un tiem, kuriem tas visvairāk vajadzīgs”, saka Daina Strelēvica.