Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Liepājas cietums
Jēkabpils cietums
Rīgas Centrālcietums
Jelgavas cietums
Valmieras cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Iļģuciema cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Daugavgrīvas cietums
Rīgas Centrālcietums

Juristu dienu ietvaros, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas topošie juristi apmeklēja Daugavgrīvas cietumu, lai uzzinātu par brīvības atņemšanas iestādes kā kriminālsoda – brīvības atņemšanas – izpildes institūcijas darbu, kā arī iegūtu priekšstatu par resocializācijas būtību un  nozīmi.

30 studenti apmeklēja Daugavgrīvas cietuma Daugavpils nodaļu, kur cietuma priekšnieks Valērijs Tverdovs viņiem pastāstīja par cietuma darba organizāciju, resocializācijas pasākumiem, kas tiek īstenoti cietumā, kā arī darba specifiku, strādājot ar vjetnamiešiem. Studentiem tika demonstrēta cietuma darbinieku veidotā dokumentālā filma “  Daugavgrīvas cietums”. Pēc tam cietuma priekšnieka vietnieces Olgas Risas un Dežūrdaļas priekšnieka Staņislava Stankeviča vadībā studenti apmeklēja ieslodzīto uzņemšanas nodaļu, apcietināto un notiesāto cietuma telpas, soda izolatoru, pastaigu laukumu, mācību klases, sporta zāli un bibliotēku. Viesiem tika izrādītas arī darbinieku – psihologu, vecāko inspektoru, uzraugu darba vietas.
Jautāti par to, vai kāds no studentiem plāno saistīt savu dzīvi ar darbu ieslodzījuma vietās, viņi savās atbildēs bija atturīgi. Jācer, ka pēc šīs ciemošanās, daļa no viņiem tomēr izvēlēsies savu profesiju tieši penitenciārajā jomā, jo cietumos ir ļoti vajadzīgi jauni, profesionāli un pozitīvi noskaņoti darbinieki.