Liepājas cietums
Daugavgrīvas cietums
Rīgas Centrālcietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Iļģuciema cietums
Valmieras cietums
Rīgas Centrālcietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Jēkabpils cietums
Jelgavas cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)

Jau trešo gadu Cēsu pils parkā norisinājās sarunu festivāls „Lampa”, kura mērķis ir pulcēt aktīvākos sabiedrības pārstāvjus, lai asinātu prātus, paplašinot redzesloku un izaicinot savus priekšstatus par Latvijā, Eiropā un citviet pasaulē notiekošajiem procesiem.

Festivāls tika organizēts, balstoties uz pamatprincipiem: dialogs ir attīstības pamats, sabiedrības līdzdalībai ir izšķiroša nozīme. Domā un paplašini redzesloku!
Šogad sarunu festivāls notika no 30.jūnija līdz 1.jūlijam, kopā pulcējot dažādās jomās strādājošos un daudzveidīgi domājošus profesionāļus no nevalstiskajām organizācijām un valsts pārvaldes iestādēm.
Divu dienu laikā  30 teltīs un uz skatuvēm, tika organizētas visu apmeklētāju ziņkārības un zinātkāri remdējošas sarunas.
Vienā no diskusijām „Kriminālsoda izpilde Latvijā – atriebībai vai taisnīgumam?” piedalījās Valsts probācijas dienesta vadītājs Mihails Papsujevičs, Ieslodzījuma vietu pārvaldes projektu vadītājs Māris Luste, brīvprātīgie Linda Galino, Rube Goldberg, filozofs Alberto Di Gennaro, reperis Ansis, Dakteri Klauni un Ielu kultūras un sporta kustības "Ghetto Games" dibinātājs Raimonds Elbakjans, kuri dažādos veidos ir iesaistījušies Valsts probācijas dienesta un Ieslodzījuma vietu pārvaldes iniciatīvās, tai skaitā ar kriminālo justīciju nesaistīti sabiedrībā plaši pazīstami cilvēki.
Skatīt diskusiju LMT Straumē - http://straume.lmt.lv/lv/konferences/konferences/kriminalsoda-izpilde/1001585
Pēc diskusijas „Iespēju teltī”, sarunu „Kriminālsoda izpilde Latvijā” vadīja sabiedrībā labi zināmais Armands Simsons.
Sarunā piedalījās Olaines cietuma Atkarīgo centra darbinieki Evija Jansone, Vita Multiņa, Kristiāns Blumbergs, Ieslodzījuma vietu pārvaldes pārstāves Ance Gaigaliete-Ābola un Linda Kušnire, kā arī Valsts probācijas dienesta pārstāvji. Klātesošie tika iepazīstināti ar Ieslodzījuma vietu pārvaldes misiju, vērtībām, vīziju, nākotnes plāniem attiecībā uz likumpārkāpēju resocializācijas iespējām ieslodzījuma vietās un 2016.gadā atklātajā Atkarīgo centrā, kurā atrodas ieslodzītās personas, kas noziedzīgu nodarījumu veikušas alkohola, narkotisko vai citu vielu ietekmē. Tāpat arī klātesošie iepazinās ar elektroniskās uzraudzības sistēmas darbību un tika informēti par brīvprātīga darba iespējām un līdzgaitniecību ieslodzījuma vietās un Valsts probācijas dienestā.