Brasas cietums
Rīgas Centrālcietums
Daugavgrīvas cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Jelgavas cietums
Iļģuciema cietums
Rīgas Centrālcietums
Liepājas cietums
Valmieras cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Jēkabpils cietums

Šodien draudzības spēle ar futbola skolas "Metta" futbolistiem noslēgs brīvprātīgās iniciatīvas organizēto meistarklašu ciklu „Iedvesma spožai nākotnei” Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem. 

Atsaucoties uz Ieslodzījuma vietu pārvaldes aicinājumiem par sociāli atbildīgu sabiedrību un sociālas apņemšanās nepieciešamību, lai atgūtu noziedzībai jebkuru notiesāto, kas nevēlas vairs atgriezties cietumā, Starptautiskajā jauniešu aizsardzības dienā, 2017.gada 1.jūnijā, tika uzsākts meistarklašu cikls „Iedvesma spožai nākotnei” Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem. Meistarklašu cikls tika organizēts, balstoties uz sociāli atbildīgas draugu kopas brīvprātīgas iniciatīvas pamata, lai sniegtu atbalstu un iespēju apgūt jaunas zināšanas un prasmes tiem jauniešiem, kas šobrīd atrodas audzināšanas iestādē.
Meistarklašu cikls ilga pusotru mēnesi, dodot iespēju apgūt praktiskas un dzīvē noderīgas aktivitātes, kā arī saņemt atbalstu un iegūt motivāciju no personiskās izaugsmes treneriem. Meistarklases ietvēra gan nodarbības ar vairākiem izaugsmes treneriem no SIA “DEVOX”, dalīšanos ar pieredzi un dzīvesstāstiem, dažādu dzīvē noderīgu amatniecības prasmju un iemaņu izkopšanu, piemēram, koka priekšmetu veidošanu vai mucu darināšanu kopā ar SIA “Liela muiža” mucu meistaru, kā arī meditāciju ar šamaniskajām bungām. Tāpat jauniešiem tika dota iespēja apgūt ģitāras spēles pamatus un nodarboties ar sportiskām aktivitātēm, piedaloties nodarbībā ar ABC Fitness treneri V.Saldavu un izspēlējot draudzības spēli ar futbola skolas "Metta" futbolistiem. Tāpat Cēsu audzināšanas iestādes puiši sniedza paraugdemonstrējumus. Muzicēšanas un daiļamatniecības prasmēs apmācīja brīvprātīgo domubiedru komandu.
Šodien meistarklašu cikls noslēgsies ar atkārtotu draudzības spēli starp futbola skolas "Metta" futbolistiem un audzināšanas iestādes jauniešiem, kā arī dalīšanos iespaidos un atziņās.