Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Valmieras cietums
Liepājas cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Iļģuciema cietums
Rīgas Centrālcietums
Brasas cietums
Jelgavas cietums
Jēkabpils cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Rīgas Centrālcietums
Daugavgrīvas cietums

Šodien tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs un ministrijas pārstāvji apmeklēja Brasas cietumu, lai aplūkotu ieslodzīto sadzīves apstākļus, uzzinātu, kādas ir iespējas ieslodzītajiem iesaistīties pamatizglītības, vidējās izglītības un profesionālās kvalifikācijas  programmās. Izglītības programmās iesaistīti 95 notiesātie, kas ir 24% no kopējā cietumā esošo notiesāto skaita. Pamatizglītības programmā iesaistīti 14 notiesātie, vidējās izglītības programmā – 26, profesionālās izglītības programmās – 36 notiesātie, neformālās izglītības programmās – 15 notiesātie, bet studiju programmās 4 notiesātie. Izglītības programmu īstenošanā Brasas cietums sadarbojas ar Rīgas 9.vakara(maiņu) vidusskolu, Rīgas Stila un modes tehnikumu un Jelgavas Tehnikumu. 

Ministrs atzinīgi novērtēja nodarbinātības iespējas Brasas cietumā. Šā gada pirmajā pusgadā cietumā nodarbināti 127 notiesātie. Pie komersantiem strādā 87 notiesātie, saimnieciskajā apkalpē – 40. Ministrs apmeklēja šūšanas ražotni SIA "SRC Brasa", SIA "AT Trading" makšķerēšanas piederumu izgatavošanas ražotni un apskatīja, kā ieslodzītie veic palīgdarbus veikalā. No Brasas cietumā izvietoto notiesāto skaita, nodarbināti 32%. 

Ministrs apmeklēja arī cietuma Medicīnas daļu un bibliotēku. Dz. Rasnačs bija patīkami pārsteigts par lielo un vērtīgo grāmatu klāstu, kas pieejams ikvienam ieslodzītajam.