Jēkabpils cietums
Rīgas Centrālcietums
Brasas cietums
Liepājas cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Iļģuciema cietums
Valmieras cietums
Rīgas Centrālcietums
Jelgavas cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Daugavgrīvas cietums

Daugavgrīvas cietumā 2017.gada 16.jūlijā notika unikāls Šveices  spēka vīru šovs, kuru sagatavoja Alfa force komanda. Šie spēkavīri apmeklēja daudzas pasaules valstis, tai skaitā ASV un Āfrikas valstis. Neatstājot bez ievērības arī Daugavpili.

Grīvas nodaļas cietuma sporta laukumā sapulcējās 96 ieslodzītie un ciemiņi demonstrējot visu, uz ko bija spējīgi. Grupas ALPHA FORCE vadītājs Viktors Bulle dzimis Latvijā, bet jau 17 gadus dzīvo un strādā Šveicē, kopā ar sievu audzina četrus bērnus. Brīvajā laikā nodarbojas ar sportu pats un iesaista visus gribētājus. Komanda ALPHA FORCE ceļo šādā sastāvā: trīs spēkavīri un viens muzikants. Grupa ir internacionāla. Šajā reizē grupā piedalījās pats Geteborgas pazīstamākais treneris, kurš dzimis Kenijā. Pēc grupas vadītāja Viktora Bulle vārdiem, grupas vadības galvenais mērķis ir veselīgā dzīvesveida propaganda un popularizācija. Spēkavīri ne tikai rādīja šovu, spēlējot ar muskuļiem, bet arī procesā no skatuves sarunājās ar jauniešiem, stāstot savus veiksmīgākos atgadījumus, motivējot visus veselīgam dzīvesveidam.
Pasākums kļuva par lieliskiem un pozitīviem svētkiem, kuri visus uzlādēja ar enerģiju uz palikušo vasaras daļu. Šie brašie puiši ar vieglumu pārsita ar rokām betona blokus, piepūta gumijas sildītājus, salieca armatūru, salieca pannas caurulē. Pārsteigtu skatītāju acu priekšā saplēšot biezas telefona grāmatas. Spēka vīru komanda savā priekšnesumā iesaistīja publiku - divas komandas sacīkstējās, viena no spēkavīru šova dalībnieka pārvilkšanā. Un nav svarīgi, ka no pirmās reizes ķieģeli ar roku nepārsist un dzelzs stieni nesaliekt. Pats galvenais, ko uzskata Viktors Bulle ir tas, ka izgāja uz priekšu un piedalījās sacensībās, nedomājot par to, ko pateiks pārējie. Un šis solis var būt pirmais ceļā uz jauno dzīvesveidu.