Valmieras cietums
Iļģuciema cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Liepājas cietums
Jēkabpils cietums
Brasas cietums
Rīgas Centrālcietums
Rīgas Centrālcietums
Daugavgrīvas cietums
Jelgavas cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem

2017.gada 19.augustā Valsts robežsardzes koledžas lauku mācību centrā "Janapole" norisinājās XII Starptautiskās kinologu biatlona sacensības „Latvija 2017”. Sacensībās kopumā piedalījās 38 Valsts robežsardzes teritoriālo pārvalžu, Valsts robežsardzes koledžas, Valsts policijas, Ieslodzījuma vietu pārvaldes, Valsts ieņēmumu dienesta, Baltkrievijas, Moldovas un Lietuvas robežapsardzības iestāžu kinologi ar dienesta suņiem „Profesionālajā klasē A”, „Profesionālajā klasē B”, kā arī 52 civilie Latvijas kinologi ar suņiem „Tautas klasē A” un „Tautas klasē B”.

Sacensību dalībniekiem ar dienesta suņiem bija jāveic 9 km garš skrējiens jauktā apvidū mežā un laukā, kurā tika izvietoti dažādi šķēršļi: „Profesionālajā klasē A” dalībniekiem ar dienesta suni bija jāatvaira iespējama noziedznieka uzbrukums vai tas jānotver. „Profesionālajā klasē A” un „Profesionālajā klasē B” dalībniekiem ar dienesta suņiem bija jāveic 10 šāvieni (ar šaujamieročiem) no 20 metru attāluma, kā arī jāpārvar vairāki posmi grāvī ar ūdeni u.c.
„Profesionālajā klasē A” piedalījās Jēkabpils cietuma Apsardzes daļas vecākais apsargs (kinologs) virsseržants Aleksandrs Marjonovs ar dienesta suni "Džokers" un individuālajā vērtējumā izcīnīja 6.vietu, „Profesionālajā klasē B” piedalījās:
Rīgas Centrālcietuma Apsardzes daļas vecākais apsargs (kinologs) kaprālis Jānis Leigavnieks ar dienesta suni "Džordans", kas individuālajā vērtējumā izcīnīja 12.vietu, Jēkabpils cietuma Apsardzes daļas vecākais apsargs (kinologs) virsseržants Andrejs Radionovs ar dienesta suni "Taira", kas individuālajā vērtējumā izcīnīja 18.vietu, „Profesionālajā klasē B” J.Leigavnieks ar dienesta suni "Džordans" un A.Radionovs ar dienesta suni "Taira" komandu vērtējumā izcīnīja 5.vietu.
Ieslodzījuma vietu pārvalde izsaka pateicību saviem kolēģiem par piedalīšanos XII Starptautiskās kinologu biatlona sacensībās "Latvija 2017" un augsto sniegumu individuālajā un komandu vērtējumā.