Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Jelgavas cietums
Iļģuciema cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Brasas cietums
Liepājas cietums
Valmieras cietums
Rīgas Centrālcietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Daugavgrīvas cietums
Jēkabpils cietums
Rīgas Centrālcietums

 

Laipni aicinām piedalīties
publiskajā diskusijā
“Par grāmatu lasīšanas nozīmi ieslodzījuma vietās. Kā kvalitatīva satura lasāmviela var motivēt pārmaiņām?”
2017. gada 25. septembrī plkst. 15.00
Eiropas Savienības mājas 1. st. Sarunu istabā
Aspazijas bulvārī 28, Rīgā

 

    Visā pasaulē pēc UNESCO iniciatīvas 8. septembris ir izziņots par Starptautisko rakstpratības dienu. Šīs dienas ietvaros Latvijā biedrība “Prison Fellowship Latvia”, sadarbībā ar Ieslodzījuma vietu pārvaldi (turpmāk – Pārvalde) un UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju organizēja akciju “Iedvesmo pozitīvām pārmaiņām ar grāmatu cilvēkus, kuri atrodas ieslodzījumā”.
    Kopskaitā 16 grāmatu “iedvesmas nodošanas punktos” Rīgā, Jelgavā un Daugavpilī akcijas ietvaros no 8. līdz 15. septembrim cilvēki atstāja vairāk nekā 300 grāmatu.
    Akcijas noslēgumā Ieslodzījuma vietu pārvalde Eiropas Sociāla fonda projekta “Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū” ietvaros organizē publisko diskusiju, lai informētu par akcijas rezultātiem un grāmatu nozīmi ieslodzījuma vietās, aicinot interesentus apmeklēt pasākumu.

Publiskās diskusijas dalībnieki:
• Māris Luste, Ieslodzījuma vietu pārvaldes Eiropas Sociāla fonda projekta “Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū” vadītājs
• Gatis Polis, Ieslodzījuma vietu pārvaldes Resocializācijas daļas inspektors
• Līga Ņenaševa, Eiropas Sociāla fonda projekta “Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū” Klientu atbalsta bloka Ģimenes dienu ieviešanas ieslodzījuma vietās koordinatore
• Baiba Moļņika, UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas pārstāve
• Rīgas Centrālās bibliotēkas pārstāvji
• Apgāda Zvaigzne ABC pārstāvis
• Satori pārstāvis


Kontaktpersona: Līga Ņenaševa, Ieslodzījuma vietu pārvaldes Eiropas Sociāla fonda projekta “Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū” Klientu atbalsta bloka Ģimenes dienu ieviešanas ieslodzījuma vietās koordinatore, mob. 29615672, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..