Daugavgrīvas cietums
Jelgavas cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Valmieras cietums
Brasas cietums
Rīgas Centrālcietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Iļģuciema cietums
Liepājas cietums
Jēkabpils cietums
Rīgas Centrālcietums

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK), atzīmējot savu dzimšanas dienu, ik gadu aicina visu valstu nacionālās Olimpiskās komitejas organizēt “Olimpisko dienu”, popularizējot Olimpiskās vērtības – draudzību, cieņu un izcilību.

 

    “Olimpiskās dienas 2017” šogad visā Latvijā notika 22.septembrī, kad vienlaikus visā valstī plkst.10.00 valsts un pašvaldību iestādes vienojās rīta vingrošanā un citās sportiskās aktivitātēs, izpildot vingrojumu kompleksu, kurš iepriekš tika izsūtīts visiem interesentiem.
    Uzzinot par iespēju piedalīties “Olimpiskajā dienā”, dalībnieki, vairākas dienas iepriekš, cītīgi mācījās vingrinājumu kompleksu. Neskatoties uz sākotnējām grūtībām, pasākums vainagojās ar brīnišķīgiem rezultātiem, atsaucību un pozitīvu attieksmi.
    Esam lepni, ka pirmoreiz Latvijas ieslodzījuma vietu pastāvēšanas vēsturē “Olimpiskajās dienās” piedalījās arī Olaines cietums. Kā zināms, kopš 2016.gada 5.oktobra, ir atklāts Olaines cietuma Atkarīgo centrs ar plašu un mūsdienīgu sporta zāli, kurā arī pasākums notika.
    Priecājamies, ka varējām piedalīties pasākumā, kuru veidoja aptuveni 135 tūkstoši dalībnieku no 94 pašvaldībām.
    Jāatzīmē, ka notikums bija īpašs ar to, ka “Olimpiskajā dienā” piedalījās abu dzimumu pārstāvji. Gan amatpersonas, gan notiesātās personas vienojās kopīgā sporta aktivitātē – “dvieļu bolā”, kurš raisīja pozitīvas emocijas.
    Pasākuma noslēgumā tika izsniegtas pateicības un SOK sertifikāti visiem dalībniekiem.