Brasas cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Jelgavas cietums
Jēkabpils cietums
Rīgas Centrālcietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Rīgas Centrālcietums
Daugavgrīvas cietums
Iļģuciema cietums
Liepājas cietums
Valmieras cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)

Šī gada 11.decembrī Olaines cietuma Atkarīgo centru apmeklēja Maķedonijas tieslietu ministrs Bilens Saliji, ministra vietnieks Olivers Ristovskis, ES departamenta pārstāve Bojana Bosilkova, tieslietu ministra apsardzes dienesta pārstāvis Tadjedins Saljiji. Oficiālās vizītes laikā Latvijas Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniece ģenerāle Ilona Spure viesiem pastāstīja par ieslodzījuma vietu sistēmu Latvijā, Atkarīgo centra un Olaines cietuma vadība organizēja centra apmeklējumu, pastāstīja par tā darbības specifiku. Vizītes noslēgumā delegācija atzinīgi novērtēja redzēto un uzzināto par šī, Eiropas standartiem atbilstošā centra darbību.

 

 Savukārt Tieslietu ministrijā Latvijas tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs un Maķedonijas tieslietu ministrs Bilens Saliji parakstīja saprašanās memorandu par sadarbību starp Latvijas Tieslietu ministriju un Maķedonijas Tieslietu ministriju.

Saprašanās memorands paredz ciešāku sadarbību starp abām valstīm tieslietu nozarē, kā arī informācijas un pieredzes apmaiņu svarīgās jomās – juridiskā palīdzība un savstarpējā tiesiskā sadarbība, ieslodzījuma iestāžu un probācijas sistēmas efektīva pārvaldība, e-tiesiskums un plašāka piekļuve tiesu pakalpojumiem, tiesu darba modernizācija un tiesu procesu efektivitāte, tiesnešu apmācības.