Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Jēkabpils cietums
Jelgavas cietums
Rīgas Centrālcietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Brasas cietums
Daugavgrīvas cietums
Iļģuciema cietums
Liepājas cietums
Valmieras cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Rīgas Centrālcietums

   Brasa cietumā norisinājās pirmās futbola sacensības starp "Ghetto Games" un cietuma jauniešiem. Mačs norisinājās patiesas draudzības un savstarpējās cieņas garā. Uz laukuma valdīja spraigs un azartisks spēles ritms. Spēles rezultāts bija 2:1 "Ghetto Games" spēlētāju labā, tomēr Brasas cietuma ieslodzītajiem jauniešiem tas nebija zaudējums, bet uzvara pār sevi, kas paver ceļu citām, jaunām uzvarām viņu nākotnē. Zaudējums kā stimuls, kas liks sasparoties un ar vēl lielāku pašatdevi gatavoties jauniem izaicinājumiem un mačiem, lai gūtu uzvaras sporta laukumā un cīņā ar sevi. 

 

 


   "Ghetto Games" veicina jauniešu ielu kultūru, kur pozitīvā gaisotnē sporto un veselīgi pavada laiku, lai mācītos mīlēt sevi, rūpēties par veselību, lai attīstītos fiziski un garīgi. Veicot fiziskās aktivitātes, norūdās ne tikai ķermenis, bet arī tiek gūtas patiesas prieka un labsajūtas emocijas.
    Sacensības atbalstīja Brasas cietuma administrācija. Kaut arī sākotnēji "Ghetto Games" pieļāva, ka spēle varētu būs nedaudz agresīva, tomēr bija patīkami pārsteigti saskaroties ar pretinieku taktisku un savstarpējas cieņas pilnu spēli. Tās laikā it kā izzuda cietuma mūri un režģi un visus pārņēma sportiskais azarts un lepnums par savām spējām. Nebija veltīgi tērēts sagatavošanās laiks treniņos. Rezultāts 2:1 "Ghetto Games" spēlētāju labā, nelika noskumt ieslodzījumā esošajiem puišiem, jo tas vienalga bija panākums, uzvara pār sevi, jo bija skaidri saredzams, ka labais vieno, bet ļaunais šķir. Tas bija kā labās gribas žests un motivējošais piemērs citiem ieslodzītajiem nestāvēt malā, bet mācīties ar prieku izdzīvot katru savas dzīves mirkli.
   Cietuma administrācija izsaka pateicību "Ghetto Games" futbola komandai par atsaucību piedaloties spēles sagatavošanas procesā un cer uz turpmāko sadarbību.