Jelgavas cietums
Rīgas Centrālcietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Rīgas Centrālcietums
Daugavgrīvas cietums
Iļģuciema cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Jēkabpils cietums
Liepājas cietums
Valmieras cietums

2018.gada 17. un 18.augustā Valsts robežsardzes koledžas lauku mācību centrā "Janapole" norisinājās XIII Starptautiskās kinologu biatlona sacensības “Latvija 2018”, kurās piedalījās 34 Valsts robežsardzes teritoriālo pārvalžu, Valsts robežsardzes koledžas, Valsts policijas, Ieslodzījuma vietu pārvaldes, Valsts ieņēmumu dienesta, Baltkrievijas, Moldovas, Gruzijas un Lietuvas robežapsardzības iestāžu kinologi ar dienesta suņiem „Profesionālajā klasē A” un „Profesionālajā klasē B”, kā arī 32 kinologi ar suņiem no Latvijas „Tautas klasē A” un „Tautas klasē B”.

Sacensību dalībniekiem kopā ar dienesta suņiem bija jāveic 9 km garš skrējiens jauktā apvidū, bija jāveic 10 šāvieni (ar šaujamieroci) no 20 metru attāluma, kā arī jāpārvar vairāki posmi ar dažādiem šķēršļiem.
„Profesionālajā klasē B” piedalījās Jēkabpils cietuma Apsardzes daļas vecākais apsargs (kinologs) virsseržants Aleksandrs Marjonovs ar dienesta suni "Džokers", kurš individuālajā vērtējumā izcīnīja augsto 2.vietu.
Ieslodzījuma vietu pārvalde izsaka pateicību virsseržantam A.Marjonovam par piedalīšanos XIII Starptautiskās kinologu biatlona sacensībās "Latvija 2018" un apsveic ar sasniegto augsto vērtējumu.