Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Liepājas cietums
Valmieras cietums
Jēkabpils cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Rīgas Centrālcietums
Iļģuciema cietums
Daugavgrīvas cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Rīgas Centrālcietums
Jelgavas cietums

Koncerti, izglītojoša lekcija par Latvijas brīvības simbolu vēsturi, tematiskās mācību stundas un latviešu kino seanss – no 12. līdz 19. novembrim ar daudzpusīgu un rūpīgi gatavotu resocializācijas aktivitāšu programmu Latvijas valsts simtgade sagaidīta arī Iļģuciema cietumā.

Pirmdien, 12. novembrī, ar biedrības "Iļģuciema  sievietes" atbalstu norisinājās svētku fotosesija, savukārt Rīgas Stila un Modes tehnikuma floristu grupas audzēknes veidoja košas ziedu kompozīcijas, kuras turpmāk rotās Iļģuciema cietuma administrācijas ēkas metodisko kabinetu.
Trešdien, 14. novembrī, Iļģuciema cietuma Mācību centrā (skolā) notika svinīgā mācību stunda. Tās laikā audzēknes kopā ar Rīgas 14. vidusskolas pasniedzējiem lasīja Latvijas simtgadei veltītus dzejoļus. Gatavojoties šim notikumam, ieslodzītās bija izrotājušas skolas telpas. Pasākumā piedalījās arī Iļģuciema cietuma administrācijas pārstāvji. Šajā pašā dienā ar priekšlasījumu par Latvijas brīvības simboliem – Brīvības pieminekli un Brāļu kapiem – uzstājās mākslas zinātniece Anete Sviķe.
Savukārt 16. un 18. novembrī Iļģuciema cietumā tika demonstrēta "Homo Novus", viena no populārākajām Latvijas simtgades filmām, kas tapusi pēc latviešu rakstnieka Anšlava Eglīša tāda paša nosaukuma romāna motīviem.
18. novembrī Iļģuciema cietuma kapelā notika svētku dievkalpojums un Latvijas valsts 100. gadadienai veltīts koncerts, kurā piedalījās Alise Šalkovska, Diāna Mežecka, Andžela Pētersone un Austra Klotiņa. Svētku programmas izskaņā, 19. novembrī, izskanēja Latvijas simtgadei veltīti sadziedāšanās svētki – Intas Pauļukas vadībā Rīgas Ukuleles klubiņa biedri kopā ar notiesātajām izdziedāja pazīstamas latviešu tautasdziesmas.