Jēkabpils cietums
Jelgavas cietums
Liepājas cietums
Valmieras cietums
Rīgas Centrālcietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Iļģuciema cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Rīgas Centrālcietums
Daugavgrīvas cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem

Valmieras cietumā norisinājās ikgadējais sporta turnīrs ,,Valmiermuižas stiprinieks - 2016’’. Sadarbībā ar Valmieras sporta biedrību “Spēka pasaule”, šāds pasākums Valmieras cietumā notika jau trešo reizi. Turnīrā piedalījās 34 notiesātie, kuri startēja gan komandu, gan individuālajās disciplīnās. Komandu disciplīnās ieslodzītie cīnījās mucu turēšanā, virves vilkšanā, riepu velšanā un baļķa celšanā, savukārt individuālajās disciplīnās dalībnieki startēja spiešanā guļus, armrestlingā jeb roku cīņā un svara bumbas celšanā.

 

 

Valmieras cietuma administrācija izsaka pateicību biedrībai ,,Spēka pasaule’’ par turnīra organizēšanu, inventāru un dalību turnīrā. Īpašs paldies Mārtiņam Krūzem, kurš ar savu vadītāja talantu uzturēja možu garu dalībniekiem, Artūram Kārkliņam un Artūram Fjodorovam, kuri rādīja, stāstīja un bija tiesneši disciplīnas dalībniekiem.

Spēcīgākā komanda, kā arī dalībnieki, kas startēja individuālajās disciplīnās, tika apbalvoti ar sporta krekliem ar „Spēka pasaules” emblēmu. Dalībnieki ik gadu cītīgi gatavojas šim turnīram, lai spēkotos savā starpā un uzlabotu savus sportiskos rezultātus.