Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Valmieras cietums
Jelgavas cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Liepājas cietums
Daugavgrīvas cietums
Jēkabpils cietums
Rīgas Centrālcietums
Rīgas Centrālcietums
Iļģuciema cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem

 

Ar pasākumu Rīgas Centrālcietumā aizvadītajā nedēļas nogalē, 11.jūlijā, atsākās Ģimenes dienu pasākumi, kas tiek rīkoti, lai stiprinātu un atjaunotu ieslodzīto ģimenes saites.

 

 

 

  

Līdz ar COVID – 19 infekcijas ierobežošanas dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju, Ģimenes dienu aktivitātes bija pārtrauktas. Bet tagad, ievērojot spēkā esošos drošības nosacījumus, kas ieslodzījuma vietās noteikti pēc COVID – 19 izplatības radītās ārkārtējās situācijas atcelšanas, ar tuviniekiem varēja tikties 14 Rīgas Centrālcietuma ieslodzītie. Kopumā pasākumā piedalījās 57 dalībnieki. Ģimenēm bija iespēja apmeklēt cietuma vēstures muzeju un ekspozīcijā iepazīties ar Latvijas ieslodzījuma vietu vēstures liecībām.

 

IeVP Eiropas Savienības Sociālā fonda (ESF) projekta ietvaros jau trīs gadus tiek organizēti pasākumi notiesātajiem un viņu ģimenēm. Šo aktivitāšu mērķis ir sekmēt ģimenes saikņu stiprināšanu un notiesāto iekļaušanos sabiedrībā.

Nākamās Ģimenes dienas ir plānotas 25.jūlijā Olaines cietuma Atkarīgo centrā.

Paraksti foto:

  1. Zāle, kurā noritēja Ģimenes dienu pasākums, bija noformēta atbilstoši spēkā esošajiem drošības noteikumiem COVID – 19 infekcijas ierobežošanai.
  2. Ieslodzītie un viņu ģimenes locekļi iepazinās ar cietuma vēstures muzeju.
  3. Cietuma vēstures muzeja eksponāti.
  4. Cietuma vēstures muzeja eksponāti.