Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Valmieras cietums
Jelgavas cietums
Rīgas Centrālcietums
Jēkabpils cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Iļģuciema cietums
Rīgas Centrālcietums
Daugavgrīvas cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Liepājas cietums

MC - IeVP Apmacibas

Ieslodzījuma vietu pārvaldes Mācību centrs

 

Mazā Matīsa iela 5
Rīga
LV-1009
t. 67279069
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Ieslodzījuma vietu pārvaldes Mācību centra pašnovērtējums

 

 

 

1. Ieslodzījuma vietu pārvaldes Mācību centrs tika dibināts 1993. gada 17. septembrī ar IeM pavēli Nr. 235, Par Ieslodzījuma vietu departamenta Mācību metodiskā centra dibināšanu, kurš darbību uzsāka 1994. gada 7. februārī. Mācību metodiskais centrs tika dibināts, lai šeit zināšanas un profesionālās iemaņas apgūtu gan tie, kuri stājas dienestā, gan arī tie, kuri paaugstinās savu profesionālo kvalifikāciju.

2. Ieslodzījuma vietu pārvaldes Mācību centrs ir vienīgā Ieslodzījuma vietu pārvaldes pakļautībā esoša izglītības iestāde, kura sagatavo darbiniekus profesionālajam dienestam ieslodzījuma vietās un pilnveido viņu zināšanas turpmākā dienesta laikā.

3. Ieslodzījuma vietu pārvaldes Mācību centra galvenie pamatuzdevumi:

3.1 Sagatavot amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm profesionālajam dienestam ieslodzījuma vietās sekojošās izglītības programmās:

•         Profesionālās tālākizglītības programma „Ieslodzījuma vietu apsardze” (3. kvalifikācijas līmenis- “Cietuma jaunākais inspektors”) - mācību ilgums 5,5 mēneši.

 

3.2 Realizē profesionālos kvalifikācijas pilnveides kursus Ieslodzījuma vietu darbiniekiem.

•         Kvalifikācijas pilnveidošanas un pārkvalifikācijas kursu īstenošana IeVP amatpersonām ar specialajām dienesta pakāpem un darbiniekiem.