Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Iļģuciema cietums
Rīgas Centrālcietums
Liepājas cietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Rīgas Centrālcietums
Jelgavas cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Valmieras cietums
Daugavgrīvas cietums
Jēkabpils cietums

Covid-19 izplatības ierobežošanai ārkārtējā situācijā Latvijā ir pagarināta

līdz 2020. gada 9. jūnijam.

 

Ar ārkārtējo situāciju saistīto tiesību aktu oficiālo publikāciju nodrošina "Latvijas Vēstnesis" tūlītēji pēc to saņemšanas no iesniedzējiem.

Oficiālā publikācija ir publiski ticama un saistoša.

Aktuālās redakcijas un tiesību aktu skaidrojumi:

Noderīga informācija:

  • Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā- aktualitātes par Covid-19  atrodama informācija iedzīvotājiem, ārstiem, ceļotājiem, un pasākumu rīkotājiem, apkopoti vizuālie materiāli, mediju sižeti un ekspertu viedokļi, kā arī pieejama informācija angļu valodā. Informācija tiek regulāri aktualizēta.
  • Informatīvais diennakts tālrunis ar Covid-19 saistīto jautājumu noskaidrošanai – 8345.
  • Visi aktuālie tālruņi un informācija, kā arī atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem - atrodamas informatīvajā lapā par Covid-19 izplatību Latvijā.

 

Ieslodzījuma vietu pārvaldes informācija par aktualitātēm, ieviestajiem ierobežojumiem ieslodzījuma vietās un izmaiņām ārkārtējās situācijas laikā:

13.05.2020. Valdība atbalsta piemaksas IeVP nodarbinātajiem, kas darba pienākumus veic tiešā fiziskā kontaktā ar Covid-19 riska grupas personām.

12.05.2020. Sakarā ar ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 9. jūnijam un dažu valstī noteikto ierobežojumu mīkstināšanu, ir veiktas izmaiņas attiecībā uz pasākumiem un ierobežojumiem, kas ieviesti ieslodzījuma vietās.

27.03.2020. Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī, ar Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšnieka rīkojumu papildus ir noteikts ierobežojums.

23.03.2020. Nevalstiskās organizācijas Penal Reform International publikācija par ieslodzīto veselības aprūpi un cilvēktiesībām COVID-19 izplatības laikā.

16.03.2020. Informācija Ieslodzījuma vietu pārvaldes nodarbinātajiem.

16.03.2020. Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī, ar Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšnieka 16.03.2020. rīkojumu ar 17.03.2020. ir noteikti šādi ierobežojumi.