Liepājas cietums
Iļģuciema cietums
Rīgas Centrālcietums
Jelgavas cietums
Daugavgrīvas cietums
Jēkabpils cietums
Rīgas Centrālcietums
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem
Valmieras cietums
Olaines cietums (Latvijas Cietumu slimnīca)
Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem

Šodien Iļģuciema cietumu apmeklēja kontrtenors Sergejs Jēgers, lai sniegtu koncertu Iļģuciema cietuma sievietēm. Katrs ir pelnījis otru iespēju – tā uzskata dziedātājs.
„Esmu atnācis atvērtu sirdi, lai dalītos, ka var arī savādāk. Nu nav tā ziema, un jādzied savādāka mūzika, lai cilvēku paceltu spārnos, un tieši tāpat es gribu celties spārnos, darot labas lietas citiem cilvēkiem, un nepalikt lepnam,” sacīja S. Jēgers.
Pirms uzstāšanās, uzrunājot publiku, dziedātājs pastāstīja, ka arī pašam ir bijusi smaga bērnība, un gribējies tiem, kam iet visgrūtāk, parādīt, ka var būt arī pavisam citādi.

„Man dzīvē ir atņemts dārgākais, kas var būt, - tie ir vecāki no piecu gadu vecuma,” stāstīja dziedātājs.
Mākslinieka uzrunāti, mākslas studenti un arī zināmi mākslinieki dāvinājuši savas gleznas – lai atdzīvinātu cietuma telpas un reizē arī ieslodzīto ikdienu.

„Katrs tomēr gribēja personīgi atnākt, uzrunātie mākslinieki varēja jau atdot, iedot, nu, aiznesiet, bet nē, katrs gribēja atnākt personīgi. Gleznām nav jābūt dārgos ofisos, bet gleznām ir jābūt cietumos un slimnīcās,” sacīja māksliniece Vēsma Vītola.
Cietuma bērniem tekstilmākslinieces speciāli darinājušas rotaļlietas.

„Tās visas ir ar rokām šūtas rotaļlietas, spilventiņi, mīļspilventiņi. Mēs saprotam, ka tas mīļums ir vajadzīgs vienmēr un visur, un tāpēc arī meitenes bija tik atsaucīgas, un tāpēc varbūt arī top tie spilventiņi, lai katram būt savs tāds mīļš, ko pabužināt,” stāstīja Latvijas tekstilmozaīkas biedrības līdzpriekšsēdētāja Lolita Sīmane.