Informācija presei Jaunumi
resocializacija

Laipni aicinām ikvienu interesentu tiešsaistē vērot Ieslodzījuma vietu pārvaldes rīkotās sabiedrības informēšanas kampaņas “Nenovērsies! Atbalsti un iesaisties! Resocializācija ieslodzītajām un sodu izcietušajām personām” atklāšanas pasākumu – ekspertu diskusiju.

Kampaņas mērķis ir mazināt sabiedrības aizspriedumus pret bijušajiem ieslodzītajiem un skaidrot valsts un pašvaldības iestāžu, ģimenes locekļu, uzņēmēju, brīvprātīgo darbinieku un plašākas sabiedrības lomu ieslodzīto personu sekmīgā resocializācijā un recidīva novēršanā.

Pasākuma norises laiks un vieta: šī gada 28. jūnijā no plkst. 12.00 līdz 13.30. Pasākuma tiešraidi varēs vērot ziņu portālā DELFI.LV un ziņu aģentūras LETA tiešraižu sadaļā.

Saite uz tiešraidi būs pieejama arī Ieslodzījuma vietu pārvaldes mājaslapā.

Diskusijas dalībnieki:

  • Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniece ģenerāle Ilona Spure
  • Nodarbinātības valsts aģentūras direktores vietniece Kristīne Stašāne
  • Psihoterapeits Dr. Artūrs Utināns
  • Žurnālists, rubrikas “Neredzamais cietums” autors Mārtiņš Otto
  • Tieslietu ministrijas apbalvotais brīvprātīgais resocializācijas jomā, režisore un aktrise Kristīne Klētniece-Sika.

Diskusijas moderators: Gustavs Terzens

Diskusijas saturs:

Atklāšanas pasākumā eksperti iepazīstinās ar resocializācijas pasākumu nozīmi, aktuālajām resocializācijas programmām Latvijā, informēs par jaunās ieslodzīto atbalsta sistēmas izstrādi un ieviešanu ieslodzījumu vietās, kā arī skaidros valsts un pašvaldību iestāžu, ģimeņu, uzņēmēju, brīvprātīgo un plašākas sabiedrības nozīmi ieslodzīto personu sekmīgā resocializācijā un recidīva novēršanā.