ozols

Š.g. 21.jūnijā no pl.11:30 – 13:30 Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem (Cēsu AIeN) notiks ikgadējā Valsts probācijas dienesta (VPD) akcija “Cilvēks – cilvēkam”. Ņemot vērā jauniešu lielo interesi par mūziku, šoreiz akcijā ar jauniešiem tiksies viens no Latvijas urbānās mūzikas žanra spilgtākajiem māksliniekiem - mūziķis Ģirts Rozenāls (Ozols).

VPD akcija “Cilvēks cilvēkam” Cēsu AIeN  tiek rīkota divreiz gadā un akcijas norisē tiek iekļautas dažādas iesaistošas aktivitātes, kurās piedalās, jaunieši, VPD darbinieki, IeVP darbinieki un brīvprātīgie. Lai veicinātu jauniešu virzību uz savu mērķu sasniegšanu, akcijas ietvaros jauniešiem ir iespēja iepazīt dažādas nodarbošanās jomas, profesijas un hobijus. Katrā akcijā ar tām jauniešus iepazīstina kāds cits attiecīgās jomas profesionālis.

“Man ir prieks par iespēju piedalīties akcijā “Cilvēks – cilvēkam” Cēsu AIeN. Pirms vairākiem gadiem šīs akcijas ietvaros jau esmu apmeklējis jauniešus. Toreiz mums bija iespēja sarīkot radošu meistardarbnīcu, kuras ietvaros apguvām sietspiedes apdrukas tehniku un kopā apdrukājām t-kreklus ar jauniešu radītu attēlu. Šoreiz pie puišiem došos ar mūziku. Esmu pārliecināts, ka mums izdosies kopā pamēģināt salikt rīmes un “bītus”. Protams, runāsim par izvēlēm, ko dzīve mums liek izdarīt uz katra soļa. Kā neapmaldīties vilinājumos, saglabāt vēsu prātu un savu enerģiju virzīt mērķu uzstādīšanai un to sasniegšanai.” Ģirts Rozentāls (Ozols).

Akcijas mērķis ir uzrunāt un iedvesmot jauniešus pozitīvām pārmaiņām, palīdzot uzlabot viņu savstarpējās komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī vienkārši, radīt pozitīvas emocijas esot kopā un produktīvi pavadot laiku. Daloties ar savām zināšanām, pieredzi, darba  ieguldījumu, mēs varam veidot labāku sabiedrību. Katru gadu akcijas ietvaros spilgtas un jauniešiem interesantas personības jauniešus iepazīstina ar savu profesiju, hobijiem, dzīves gaitām, un ar savām labajām un kļūdainajām izvēlēm.

Par mediju iespējām aicinām sazināties ar Ieslodzījuma vietu pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālisti Kseniju Vītolu, sūtot pieteikumu uz e-pastu ksenija.vitola@ievp.gov.lv līdz 20.06. plkst.15.00. (iekļūšanai Cēsu AIeN iepriekšējā pieteikšanās obligāta).