Projektu aktualitātes
TOT apmācības

2023.gada 12. un 13.decembrī Latvijas ieslodzījuma vietu un Mācību centra pārstāvji apmeklēja kvalifikācijas pilnveides kursus "Mācību video izmantošana personāla apmācībā, vadot darbu grupā”, kas norisinājās NFI projekta ietvaros īstenoto TOT treneru apmācību ietvaros.

Apmācību mērķis bija jaunas pieejas (mācību video) izmantošana un integrācija izglītības procesā, kā arī zināšanu un praktisko pedagoģisko metožu apguve darbā ar grupu un grupā notiekošo procesu vadīšana.

Mācībās piedalījās dalībnieki no Rīgas Centrālcietuma, Iļģuciema cietuma, Olaines cietuma, Jelgavas cietuma, Daugavgrīvas cietuma, Liepājas cietuma, Valmieras cietuma un Cēsu Audzināšanas iestādes nepilngadīgajiem. Mācības vadīja Norvēģijas Korekcijas dienestu akadēmijas pārstāvji Ole Stageberg un Frank Tveiten Johansen.


️Apmācības notika Norvēģijas finanšu instrumenta programmas "Korekcijas dienesti" projekta "Mācību centra infrastruktūras un apmācībām paredzēta ieslodzījuma vietas paraugkorpusa izveide Olaines cietuma teritorijā" ietvaros