Žurnāls 2023

Ar Norvēģijas grantu atbalstu iznācis Ieslodzījuma vietu pārvaldes 2023.gada žurnāls. Jaunākajā Ieslodzījuma vietu pārvaldes žurnāla numurā aicinām iepazīties ar aktualitātēm sociālās korekcijas jomā, intervijām ar nozares profesionāļiem, vēsturiskiem apskatiem un aktuālo statistiku.  

Šajā žurnāla numurā lasāma cietumu priekšnieku intervija, kurā tikāmies ar Olaines cietuma priekšnieku Oļegu Šteinburgu, Jēkabpils cietuma priekšnieku Vjačeslavu Rakelu un Cēsu audzināšanas iestādes nepilngadīgajiem priekšnieku Andri Pāži, kā arī interviju ar Valsts sekretāru Mihailu Papsujeviču.

Ikvienam ir iespēja iepazīties ar žurnāla saturu digitālā formātā – uzzināt vairāk par Ieslodzījuma vietu pārvaldes darbu, izpētīt Latvijas cietumu vidi, noskaidrot interesantus faktus par to vēsturi, lasīt intervijas ar amatpersonām, kā arī iepazīties ar citām aktuālām tēmām, kas saistītas ar soda izpildi Latvijā. 

Žurnālu Ieslodzījuma vietu pārvalde izdod jau 4 gadu ar mērķi veicināt ieslodzījuma vietu sistēmas darbinieku un sadarbības partneru informētību par Latvijas korekcijas sistēmas vēsturi, attīstību un nākotnes plāniem.  

2022.g., 2021.g., un 2020. gada žurnāla numuri ir pieejami e-versijā mājaslapā.

Strādājam kopā drošai un iekļaujošai Eiropai. 

Vairāk par Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.-2021. gada perioda programmu vari uzzināt www.norwaygrants.lv  


Ieslodzījuma vietu pārvaldes projekts "Mācību centra infrastruktūras un apmācībai paredzēta ieslodzījuma vietas paraugkorpusa izveide Olaines cietuma teritorijā"  Nr.1-6.4/2-2019, top ar Norvēģijas finanšu instrumenta  2014. – 2021. gada perioda programmas "Korekcijas dienesti" atbalstu.