Informācija presei Jaunumi
dg
Norway Grants logo

No 2022.gada 24. maija līdz 25.maijam norisinājās Norvēģijas Grantu programmas Izglītības darba grupas tikšanās. Darba grupā piedalījās korekcijas dienestu pārstāvji no Latvijas, Norvēģijas, Polijas, Bulgārijas, Čehijas, Lietuvas un Rumānijas.  


Norvēģijas Korekcijas dienestu akadēmijas profesors Ole Stagebergs (Ole Stageberg): “Mūsu darba grupas tikšanās mērķis ir veicināt dalībvalstu cietumu un probācijas dienestu personāla izglītības un apmācību sistēmu pilnveidi, balstoties uz Eiropas Cilvēktiesību konvencijas, Eiropas Cilvēktiesību tiesas, CPT un Eiropas cietumu noteikumu standartiem.”

Darba grupas tikšanās ietvaros dalībvalstu pārstāvji dalījās ar labāko praksi, tai skaitā, par apmācību procesu integrēšanu e-vidē, un attīstības idejām personāla apmācību jomā, tādējādi veicinot mūsdienīgu procesu sinerģiju dalībvalstu korekcijas dienestu attīstībā.

Tikšanās laikā katras dalībvalsts pārstāvji prezentēja savu pieredzi apmācību procesu īstenošanā, kā arī iesaistījās diskusijās par apmācību integrēšanu e-vidē, mūsdienīgu risinājumu izmantošanu un apmācību metožu pilnveidi.                         

Strādājam kopā drošai un iekļaujošai Eiropai.

Ieslodzījuma vietu pārvaldes projekts "Mācību centra infrastruktūras un apmācībai paredzēta ieslodzījuma vietas paraugkorpusa izveide Olaines cietuma teritorijā"  Nr.1-6.4/2-2019 top ar Norvēģijas Grantu 2014.–2021. gada perioda programmas "Korekcijas dienesti" atbalstu