Jaunumi
07.05._1

2024.gada 7.maijā Ieslodzījuma vietu pārvaldes (turpmāk - Pārvaldes) Rīgas Centrālcietuma amatpersonas un Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšnieks Dmitrijs Kaļins uzņēma delegāciju no Dānijas Ieslodzījuma vietu un probācijas dienesta.

Vizītes laikā delegācija tika iepazīstināta ar Latvijas ieslodzījuma vietu sistēmas darbību un struktūru, Rīgas Centrālcietuma kā struktūrvienības specifiku, ikdienas darbu un galvenajiem izaicinājumiem. Bez tam tika aktualizēta resocializācijas procesa norise Latvijas ieslodzījuma vietās, kā arī brīvprātīgā darba integrēšana ieslodzījuma vietās.

Īpašu interesi delegācijas pārstāvji izrādījuši par Pārvaldes Mācību centra darbību, jauna un esoša personāla izglītošanas un pilnveidošanas iespējām, un priekšnosacījumiem, kas jāņem vērā uzsākot darbu Pārvaldē. Bez tam tika apspriesta Mācību centra nākotnes perspektīva, gaidot jaunā Mācību centra atklāšanu Olainē. 

Tāpat vizītes laikā norisinājās vērtīga viedokļu un pieredzes apmaiņa, kas aktualizēja būtiskākās atšķirības un izaicinājumus ieslodzījuma vietu sistēmā Latvijā un Dānijā.