zurn
Norway Grants logo

Turpinot 2020. gadā iesākto publicitātes projektu, pavisam drīz būs pieejams Ieslodzījuma vietu pārvaldes 2022. gada žurnāls.

Šis būs jau trešais žurnāla numurs.

Jaunākajā žurnāla numurā varēs lasīt interviju ar Iļģuciema cietuma priekšnieci Innu Zlatkovsku un Valmieras cietuma priekšnieku Andri Bašķi. Sarunā priekšnieki dalījās gan ar savu ilggadējo profesionālo pieredzi un novērojumiem, gan pārrunāja šobrīd aktuālo personāla piesaistes jautājumu. Jaunākajā žurnāla numurā varēs ielūkoties arī profesijas šķērsgriezumā – kā tad ir būt cietuma priekšnieka vietniekam un cietuma priekšnieka dežurējošajam palīgam? Kādi ir viņu ikdienas pienākumi un atbildība? Tāpat arī jaunākajā žurnāla numurā būs iespēja gūt plašāku ieskatu par to, ko ieslodzījuma vietu sistēmas attīstībā nozīmē pierādījumos balstīts darbs ar notiesātajiem.

2020. gada un 2021.gada žurnāla numuri ir pieejami mūsu mājaslapā https://www.ievp.gov.lv/lv/jaunums/ieslodzijuma-vietu-parvaldes-zurnals

Strādājam kopā drošai un iekļaujošai Eiropai.

Vairāk par Norvēģijas grantu 2014.–2021. gada perioda programmu vari uzzināt vietnē www.norwaygrants.lv

Ieslodzījuma vietu pārvaldes projekts "Mācību centra infrastruktūras un apmācībai paredzēta ieslodzījuma vietas paraugkorpusa izveide Olaines cietuma teritorijā"  Nr.1-6.4/2-2019 top ar Norvēģijas grantu 2014.–2021. gada perioda programmas "Korekcijas dienesti" atbalstu.